Survivor 2012 Final Birincisi Kim Oldu?

 Survivor 2012 Yarışmasını %90 olarak izledim. Gerçekten Çok zevkli bir yarışma, tv başındakilere kolay gözükse de survivor da yaşananlar oldukça zor olduğu belli oluyor.  Survivor 2012 de Anıl gerçekten gönüllere taht kuran bir genç oldu. Yarışmalarda çoğu zaman anıl ve Nihat Altınkaya ikilisini tuttum. Ümit ettiğim gibi yarışmayı ise Nihat Altınkaya kazandı. bence Survivor 2012 Nihat Altınkaya hak etti. Hasan için ise çok üzüldüm hasan iri yarı dev adam olsa da gerçekten kalbi iyi olan ve zorluklardan gelmiş bir kişi, ama bu yarışma ona bence hayatında büyük yer kazandıracak diye düşünüyorum.  Tahminlerime göre de Survivor sıralaması düzgün oldu.

1. NİHAT ALTINKAYA

2. HASAN YANLIZOĞLU

3.ANIL TETİK

Gerçekten 3’de Yarışmada Heycan Yaşattılar.

Survivor 2013 Yarışmasını Artık 4 Göz Bekliyoruz. 🙂 Survivor 2013 de bakarsınız belki de ben yarışırım :))

Şunu da Belirtmek İsterim Survivor 2012 de extra olarak Beğüm jip kazandı. Aslında ilk 3 yarışmacıya da bence Özel hediye verilmeli diye düşünüyorum. Mesela 1.ci Belli 500.000 TL Güzel Bir ödül, 2.ci ye Ev olabilir. 3.de araba vs.bieşey olabilir 🙂 Umaraım Survivor 2013 de  ilk 3 e hediye verirler. İnsan ister istemez 2.ci ve 3.cüye üzülüyor.

Acunn Bey Bu Yarışmayı Devam ettirdiği sürece bence izlenir, ama başka sunucular işin içine girerse izlenmez 🙂

Varmısın Yokmusun yarışmasına Asuman Krause girdiğinde o yarışmanın zevki bitti benim iin. 🙂 Neyse Makaleyi uzatmaya gerek yok.

Sevgili Nihat ALTINKAYA parayı güzel güzel harca diyorum :)))

..

Bu Konuya Yorum Yapmak İçin Tıklayınız, veya Yukarı Çık
Powered by