Joomla Profesyonel seo çözümleri

Gerek forumlardan gerekse, kişisel sitelerim üzerinden beni tanıyan ve takip eden arkadaşlarım zamanımın bir çok bölümünü joomla için harcadığımı bilmektedir.

4 yıllık joomla geçmişinin son 6 aylık bölümün de arama motoru optimizasyonu üzerinde durdum ve gayet başarılı sonuçlar aldım. Şimdi bu uyguladığım ve sonuç elde ettiğim yöntemleri belirli bir ücret karşılığında siteleriniz üzerinde uygulayabilirim.

Yapacağım işlemde herhangi bir eğitim ve bilgi verilmesi söz konusu değildir. Site içi optimizasyon yapılacak ve gerekli eklentiler kurulacaktır. Sitenizde bulunan bileşenlerin ücretli versiyonları için herhangi bir uygulama yapılmayacaktır.

Seo uygulamasıyla birlikte sitenize etiket sistemi de eklenecektir.

Yapacağım bu optimizasyon ile sizlere google da şu sayfa bu sayfa garantisi vaad etmiyorum. Optimizasyon işlemi bildiğiniz üzere makale yazılımından link çıkışına, link inşaasın dan tutunda domain yaşına kadar bir çok unsuru bir arada bulundurmaktadır.

Bu işlemi yaptıracak arkadaşların mevcut admin şifrelerini veya yeni oluşturacakları bir admin kullanıcısının şifresiyle birlikte ftp bilgilerinide vermesi gerekmektedir. Güven hususunda tereddüt yaşıyan arkadaşlar lütfen başvuruda bulunmasın. İlerleyen zamanlarda sitelerindeki bir açıktan veya başka bir hatadan oluşacak kötü durumlarda acaba kelimesiyle birlikte ismimin anılmasını hiç istemem.

Joomla seo optimizasyonunda neler yapılacaktır ?

  1. Joomla Seo işlemlerinin yapılabilmesi için joomla sürümünüz incelenir. Joomla sürümünüz yeterli değil ise sorunsuz şekilde son sürüme güncelleme yapılır.
  2. Joomla seo için artiosef eklentisinin güncel ve ücretsiz sürümü kullanılır. Sisteminizde yüklü başka bir eklenti var ise kaldırılıp artiosef eklentisi kurulur, mevcut artio sürümü eski ise yenisi yüklenir.
  3. Artiosef bileşeni sitenizin yapısına göre optimize edilir ve ince ayarları yapılır.
  4. Joomla sitenize seolu etiket sistemi kurulur, kullanıma hazır hale getirilir.
  5. Sitenize joomla için en etkili site haritası bileşeni yüklenir. Ayrıca bu eklenti ile otomotik olarak içerikleriniz arama motorlarına bildirilir. ( Ping )
  6. Sitenizin meta etiketleri incelenir ve olması gereken düzene getirilir.
  7. Google webmaster araçları hakkında herhangi bir bilginiz yok ise bu konu hakkında açıklama yapılır ve siteniz google webmaster araçları kısmına eklemeniz tarafımdan sağlanır.

Joomla site içi seo optimizasyon işlem ücreti : 30 TL dir.

Akbank, Yapı Kredi, Deniz Bank, Garanti Bankası ve PTT Posta çeki hesabı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme peşin olarak tahsil edilir ve herhangi bir hastalık, kaza, bela vs. durum söz konusu olmadığı sürece işleminiz aynı gün içerisinde gerçekleştirilir.

Joomla site içi seo optimizasyon işlemini yaptırmak isteyenler sol panelde bulunan mail adresini kullanarak joomla seo konu başlığı ile iletişime geçebilirler.

Önemli not : Joomla seo işlemleri sadece joomla 1.5 sürümünü kapsamaktadır.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by