Ardaturan.net yenilenmiştir

Arda Turan

Arda Turan

Sene 2006 ağustos ayının ilk haftasıydı. Ne kadar fanatik bir galatasaraylı olduğumu bilmeyen yoktur sanırım. İşte o zamanlardada futbol müsabakalarını yakından takip ediyordum ve hazırlık maçları sırasında bir isim dikkatimi çekti. Bu isim Arda Turan ‘ dan başkası değildi. Yetenekli bir futbolcu olmasının yanı sıra galatasaray için özlenen bir karakterdi kendisi. Büyük takımlarda her zaman için tribüne oynayan futbolcuların olması gerektiğine inanmışımdır. Heleki futbol çılgınlığı üst derecede olan ülkemiz için fazlasıyla gereklidir. İşte uzun lafın kısası o zamandan bu ismin çok büyük yerlere geleceğini ve kendisini geliştirebileceğini, hatta biraz daha ileri görüşlü olarak ilerleyen zamanlarda tüm türkiye ile birlikte dünyanında bu çocuğu konuşacağını düşünerekten domain ismi olan ardaturan.net’ i satın aldım.

O zamanlar nasıl bir proje gerçekleştireceğimi tam kestiremdiğim için, bir arkadaşım vasıtası ile özel bir yazılım hazırlamaya çalıştık o kadar aham şaham birşey olmasada günün şartları için idealdi sanırım. Gel zaman git zaman işlerimin sapa sarması ve şu mp3 davasının ortaya çıkması sebebi ile işlerime uzunca bir süre ara vermek zorunda kaldım. Ara verdiğim bu süre zarfı içinde haliyle site ile ilgilenme fırsatım pek olmadı. İlerleyen yıllarda ise farklı farklı sebeplerden ötürü Ardaturan.net sitesini tam istediğim gibi faal bir hale getiremedim. İşlerime yoğunluk verdiğim şu son zamanlarda Sanalhane.com ardından Ardaturan.net sitesinide yenileyerek yeniden yayın hayatına başlamasına karar verdim.

Siteyi ziyaret edip incelemek isteyenler yazımın sonundaki linkten siteye ulaşabilirler. İçerik bakımından biraz zayıf olduğunun farkındayım, zamanla üyelerinde katkılarıyla birlikte çok daha yoğun bir içeriğe sahip olacağı inancındayım.

İşte Türk futbolunun tartışılmaz yeteneği arda turan için hazırlamış olduğum web sitesi.

http://www.ardaturan.net

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by